| Rexozaur a întrebat:

Cum as putea sa inmultesc un iepure salbatic de padure cu unul domestic? a mai incercat careva?

5 răspunsuri:
| Alina570 a răspuns:

Cred ca daca-i lasi singuri impreuna nu vor avea nevoie de ajutorul tau. Vorba aia, se vor inmulti ca iepurii.

| PreotCrestin a răspuns:

Il pui cu cel domestic in cusca cand le vine vremea imperecherii.

| Rexozaur explică:

I-am pus impreuna dar se bat ...iepuroaica salbatica il zgarie pe masculul domestic pur si simplu nu sta si ma gandesc daca ar exista posibilitatea sa faca pui? am vazut pe internet sau imperecheat leii cu tigrii si nu sar imperechea iepurii chiar daca is putin diferiti adica asta domestic are stramos iepurele de vizuina. oare iese ceva?

| imud125 a răspuns:

Poti daca il ti vreo o luna sa se acomodeze in CUSCA dupa poti da.Dar daca il dai inainte nu se acomodeaza s-ar putea sa se bata!
A incercat varul meu.

| Rexozaur explică (pentru imud125):

Si i-a iesit? a facut pui?