| vornicuandrei a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola de la contul de pe Metin2.ro daca stiti dati-mi mesaj la id andreiv_metin2united@yahoo.com

3 răspunsuri:
| BueyAstaMika a răspuns:

Intri pe Site.Metin 2 Ro...te loghezi si o sa-ti apara datele utilizatorului.Dai acolo si undeva scrie Parola-Schimba parola.Dai si gatabig grin

| marius031 a răspuns:

Simplu. Intri pe site, te loghezi pe cont, dupa ce ai intrat pe cont ai mai sus "Datele utilizatorului", dai click acolo si o sa iti apara setarile contului cu parola email nume si restul. Tu cauti mai jos unde scrie Parola ssi ii dai click pe ea ca sa o schimbi.

| eueuyo a răspuns:

Eu am incercat pe Metin2United si nu a mers am schimbat-o de multe ori si nu vrea sad