| Agenta000 a întrebat:

Cum pot sa nu mai fiu membru junior?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La intrebarea ta " "Cum pot sa nu mai fiu membru junior? Ai urmatorul raspuns care este prevazut in regulamentul TPU. 26.Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. In cazul tau unul din criterii este indeplinit, ai o vechime mai mare de cele minim necesare de 10 zile. Incearca sa raspunzi la cat mai multe intrebari, accesand toate categoriile si in functie de cunostintele tale sa dai raspunsuri care sa fie catusi de cat acceptabile chiar si daca sunt incorecte.Succes.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa ai activitate intensa/sa ai 10 zile vechime pe site si 100 raspunsuri de calitate, apoi daca indeplinesti aceste conditii, adminii iti vor schimba statutul.
Vad ca ai 34 de raspunsuri deja.
O zi buna sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Scrie la profilul tău :
"Utilizatorul mai are nevoie de 66 de răspunsuri pentru a deveni Senior" :)
http://www.tpu.ro/utilizator/abdcno

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca dai clic pe banda portocalie care se afla sub profilul tau afli rapunsul la intrebarea ta

| kar1GaNNN a răspuns:

Salut!

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " -
sursa : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

| RareşTPUro a răspuns:

De la 100 de raspunsuri treci automat la membru Senior (nu se iau in considerare si funditele).

| dragosbogdan001 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 intrebari.

| Kenya a răspuns:

Pentru a deveni senior ai nevoie de 100 de raspunsuri si 10 zile pe site.

| BlackArt333 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari (diferite) si sa fi trecut 10 zile de la ceearea contului! happy

| Darr1u5 a răspuns:

Cand o sa cresti mai mare si o sa stii sa raspunzi (corect) la multe intrebari (cred ca 100), nu o sa mai fi membru junior.

| Quiin a răspuns:

Raspunzi la intrebari si trebuie sa primesti mai multe fundite sa faci punctaj si o sa devii in timp.