| Izy10eye a întrebat:

Cum sa imi conving bunicii sa ia un caine? Zic ceva de genul:
-Când ne luam un caine?
-Vedem noi.
Si doar atat.

Răspuns Câştigător
| NoFeelings a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa discuti mai mult cu ei! happy
Poti sa le areti rasa pe care ti-o doresti,sau sa le areti un catelus mic,gratis,de pe olx, pe care daca il vor vedea il vor indragi imediat! happy

Trebuie sa le spui ca nu ai nevoie decat de ajutor financiar de la ei, pentru mancarica si vaccinuri, si ca tu vei face tot ce trebuie pentru el! happy

Poti sa le promiti ca vei scrie si vei citi mai mult, si vei lua note bune daca iti vor lua un caine! Poti spune ca vei fi mai cuminte si ii vei asculta happy

Orice alta intrebare despre caini o astept in privat!

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Roagă-i din suflet!

| Izy10eye explică:

Oarecum

| leila255125 a răspuns:

Bunicii tale îi plac animalele/?

| leila255125 a răspuns:

Buncii tale îi plac animalele/?