| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Tanara si inocenta

116 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezvoltata si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu am 12 ani si nu sunt nici rea dar nici buna sa fim realisti doar traim in secolul 21 ...hainele mele :am si haine sexy si haine decente... detoate recunost fiind o singura fata la parintzi st putin cam rasfatata(nu ca ma laud)si nici eu nu sunt inpotriva iubitzilorlove struck o fata la 12 ani :ar trebui sa aiba niste picioare sexy un fund la fel de sexy recunost eu le am p toate cu exceptia sanilor am dar nu st de ajuns de dezvoltati la varsta mea (dar ce conteaza st mereu cool, la moda frumoasa si am destui de multi baieti care ma plac dar imi place sa ii las sa se roage de mine. dar sa nu credeti ca o fata de 12 ani tr sa se lase de carte eu am luat 6 ani la rand premiul intai. si nu o sa ma las de carte:*dar nici de a fi cat mai coollove struck:*asa ca fi u cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cuminte, sa invete bla bla si sa lase baieti pentru mai tarziu sa isi iubeasca parintii, si sa nu se dea ca e mai matura ca multe fac asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasa inteligenta si sa stie sa se poarte cum trebuie la varsta de 12 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ft bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa recunosc ca sunt putin obsedata de felul in care ma imbrachee hee si uneori exagerezi dar asta dintr-un singur motiv o tipa din clasa incerca sa fie sexy si se imbraca cu tot felul de haine, uneori e ca o pizipoanca. incerk sa iese in evidenta si scoate pe gura tot felul de tampenii cum ca i-ar placea stilul EMO. sincer uneori e de trebuie dar fratilor sa recunoastem! avem doar 12 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie desteapta cu multe capacitati dar si in al doilea rind sa arate o tinuta descendenta si foarte placuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata de 12 ani trebuie sa fie inteligenta, desteapta sa tina cont de frumusete si de ingrijirea personala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum trebuie sa arat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca nu trebuie sa fie asa ''Cu uniforma de scoala, codite, pistrui si sa aiba mult bun simt...'' ca pana la urma asta inseamna ca as avea 3 anilaughing dar trebuie sa fie oricum decenta sa fie imbraca ca mine laughing (super) si sa invete bine.ca mine (bine) app.si eu am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in niciun caz '''Cu uniforma de scoala, codite, pistrui si sa aiba mult bun simt...'' dar totusi trebuie sa fie decenta si frumoasa si sa se imbrace ca mine (suuuper) si sa fie dragutzaaa ca bine si sa invete ca mine (bineee)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexy si neobisnuit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca dracu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate ''icey'' are dreptate mare! cum sa fie o fata de 12 ani sexi? ba voi ganditi? eu am 12 ani si daca acu am fi sexi la 15 ani ce o sa facem... o sa ne plimbam pe strada cu copilul in brate? hai sa zicem ca o fata de 12 ani e sexi, si se duca cu un baiat si dupa 2 luni sa zicem se trezeste ca va avea un copil! hai sa fim realisti.si voi fetele de 12 ani care va dati fite, umblati cu baieti mai mari decat voi.nu e bine ceea ce faceti straight face si eu am avut un prieten si era cam ciudat si mi-am dat seama ca e gresit pentru ca umblam pe strada si lumea se uita la noi intr-un mod NU prea placut. nu zic ca e rau sa ai un prieten dar ALEGEL CU ATENTIE SI AI GRIJA CU CINE UMBLII!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie desteapta si sexy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexy si buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimul raspuns anonim este jooooosssss si naspa.nu trebuie sa fie rebela.sincer eu sunt un baiat de 12 ani, simi plac fete cu forme mai o(rotunde)da sa nu fie vagaboante, rebele si sa fie repetente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy si sa aiba tupeu fetele frumose sa ya acest id de baiat dragut si simpatic din bucuresti:andreiutzul_vostrul_98. DACA FETELA NUS DIN BUCURESTI SA NU IA ID SAU DACA SUNT URATE...VA PUP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy si rea luati id asta de baiat dragut:andreiutzul_vostru_98

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy in primul rand happy imbracata bine fustite mini vara chilotei cu ata in fund etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa se imbrace in stilul ei dar sa lase machiajele pentru cand o sa fie mai mare asa credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 12 ani dar nu ma machiez sau rujez. Ap toate cole mele fac asta poarta sutien si multe alte chestii. nu zic ca eu nu am haine sexi, am tot felul de haine dar la scoala incerc sa ma imbrac cat mai decent totusi avem 12 ani, sa fim realisti nu putem sa facem chestiile astea de pe acum. pai pe la 15-16 ani ce o sa fecem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta si in pas cu tot ce e nou...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simpla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fie frumoasa si sa asculte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da voi va uitati la voi laughing... a rog voi criticati fetele ca trebuiesa invete sa fie rebele... da lasatile frate ele nu os a fie nici rebele si nici tocilara adica c enu poate sa asculte muzica in afara de manele fara sa poarte haine stramte sau rupte si toate felurile astea? nu. nu mai criticati!~~! legalizati! SI NU VA MIA BAGATI! deci pana la urma sfatul meu imbrcate de la firma (optional adidas sau pumma acolo ai haine frum de fete) poarta haine combinate adica nu numai roz de exemplu alb si negru la o fata blonda!winking sau daca nu esti blonda soarta asta e viata bagatiocu 2 maini laughing)))))))))))))))))))) indeasati-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy