| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Tanara si inocenta

116 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie frumoasa cu parul comsy consa sa fie cuminte adica daca are vreun iubit sa nul insele cu altul sa fie sincera cu baiatul respectiv asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multa minte iti mai trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sa fie desteapta cu capul pe umeri si cu gagici cam usor lasti dracu si eu am 12 ani si eu am patit-o cedetima nu va luati dupa toate proastele facetiva un vitor fiti cu capul pe umeri fiti tari dati dracu de baieti nu steti de baieti de scoala steti la 16 ani prieten sati placa de un baiat da dar sa stai cu el nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei dap cum trebuie sa arate...ft. modeern si cool si forte foarte atragator...xd [ xd]. daladna glumesck foarte frumos si gata xp

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai o fata de 12 ani trebuie sa arate normal. ca o fata normala.
Nu cu o tona de machiaj pe fata. Nu cu haine stramte de nici nu poti sa respiri.
Si eu am tot 12 ani, iar colegele mele, daca le vezi... sunt date cu rimel, fond de ten, ruj, isi intreapta parul cu placa port cele mai stramte si decoltate haine posibilee ...Si incerka sa ma faca si pe mene asa, dar mai bine nu, ce e simplu si natural e mereu pe locul 1, sa stii.
Una din prietenele mele deja are un iubit de la 11 ani si deja se saruta cu el in pat isi da jos bluza si ramane doar in sutieeenn ...si chestii dasteaa. Da noh, fiecare cu mintea lui.
Daca vrei sa fii frumoasa trebuie sa fii naturala si dabea mai incolo sa te fardezi, asta e parerea mea.

| cristina_5392 a răspuns:

Eu cred ca o fata la 12 ani trebuie sa arate bine sa fie placuta de cei din jurul ei sa invete bine nu sa fie tocilara dar acolo cat de cat eu am 13 ani invat bine si ma imbrac si placut nu foarte extravagant

| aanndreea_4848 a răspuns:

Ce aveti ma toti? doamneee dar ce vr sa fie o tocilara cu ochelari imbracata cu fusta si camasa alba?
intrebati si voi p baieti d la voi din cls daca sar uita la una de aia...
? nu normal si tot ea suferi...
parerea mea ca o fata la 12 ani e domnisoara...
acum depinde si d tine...
-trebuie sa fie la moda(nu taranca venita d la dalga vale)care pute.
-sa invete. adica nu chiar tocilara. toata ziua teme si invatat.
- sa fie placuta de baieti. ca atunci daca nu eji... e nasol.
-si sa aiba grija de ea...
... happy
cookie 12 buk

| aanndreea_4848 a răspuns:

Ce aveti mai toti cu fata? doamneee dar ce vr sa fie o tocilara cu ochelari imbracata cu fusta si camasa alba?
intrebatii si voi p baieti d la voi din cls daca sar uita la una de aia...
? nu normal si tot ea suferi...
parerea mea ca o fata la 12 ani e domnisoara...
acum depinde si d tine...
-trebuie sa fie la moda(nu taranca venita d la dalga vale)si sa puta
-sa invete bine. adica nu chiar tocilara. toata ziua teme si invatat.
- sa fie placuta de baieti. ca atunci daca nu eji... e nasol.
-si sa aiba grija de ea...
... happy
cookie 12 buk

| madalina200 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fie mai rebela

| maria_3468 a răspuns:

Sa fie sexy! dar cum? ata in fund? eu o port de la 10 ani chiar la strand si acum am 12. toti baietii se uita dupa bucile mele,chiar si fetele.
iar sutien nu port,desi ii sanii cei mai mari din clasa. imi place bluzite,tricouri mulate sa se vada forma,marimea chiar si sfarcul, mi se pare mai sexy,decat topless
normal, farduri, dar nu stridente

| Ralukutza2000 a răspuns:

sa arati ca una de 12 adica tocilara cum altfel?/

| teodora99 a răspuns:

Eu cred ca o fata de 12 ani ar trebui sa aiba... putin din toate.adica: sa fie sexy (draguta), sa invete (nu la perfectie, dar sa stie si ea ceva aqolo), sa fie ordonata, sa ask de parinti, si atat, parerea mea.happy.by Teodoralove struck

| d3yutza a răspuns:

Ca o fata de 12 ani!big grin

| Codru a răspuns:

Pai eu am tot 12 ani, dar unele colege din clasa sunt fitoase, pitzipoance etc. ceea ce mi se pare stupid adica totusi au 12 ani inca suntem niste copii! Cand vine vorba despre machiaj nu prea cred ca e bine desi si eu ma dau cu lac, cu rimel (dar nu foarte evident) si cu un ruj dar nici acesta nu sare in ochi. In schimb cand vine vorba de haine si bijuterii am cele mai mari pretentii: nu ma imbrac de 2 ori pe saptamana cu aceeasi bluza, mereu am grija sa port alta pereche de cerceii sau de loc in cazul in care nu se asorteaza. Din cauza dirigintei probabil, toate fetele au tendinta sa faca invers decat ce cere diriga (adica noi venim cu parul desprins la scoala-doar fetele cu parul pana la omoplati sau mai scurt- purtam cercei lungi si facem tot posibilul sa purtam altceva decat uniforma propiu-zisa purtand camasi lungi pana la fund cu alte veste negre, oricum altfel decat uniforma noastra de postasi etc.). Cea mai mare prostie pe care o poate face o fata la aceasta varsta este sa se indragosteasca! Am facut si eu prostia asta iar acum imi vine sa urlu cand ma gandesc la asta big grin. Cel mai important im se pare sa invatam!

| icey a răspuns:

LoL farte! cum sa ii bagi in cap asa ceva unei fete de 12 ani:O?! bine eu acum am 13...big grin dar sa fie sexy sau atragatoare si sa fie imbrcata de frima? care hainele nu conteaza de unde sunt conteaza cum te imbracibig grinhee hee parerea mea! si app vb lu bebea sa ajunga sa fac copii la 13 ani e ceva penal...laughing o fata de 12 ani trebuie sa invetze mult pentru a ajunge cinevabatting eyelashes dar poate sa se mai prosteask cate un pic sa se distrezesa sa nu fie nici chiar asa stransabatting eyelashes big grin Sa nu aibe un anturaj prost, sa nu fie rebela...sa asc de parintziwinking si sa invetzebig grin. Cam asta e parerea meatongue smug altfel mai tarziu o sa ii para ff rawsad si in pnm MAI LASATZI MODA!laughing omeniriibig grinhee hee daca si acum mai traia nea`nicu numai era aceasta moda "ipocrita" laughing
icey, 13 ani bucurestibig grin:X

| DontKnowDontCare a răspuns:

Ce intrebari tampite sunt pe TPU rolling on the floor eu am 12 ani si arat tanar asa trebuie sa arati si tu (cel mai bun raspuns din lume)\

| Vlad_Simion_2000 a răspuns:

Acum câți ani ai tu

| stefy1 a răspuns:

Paiiii...trebuie sa fie ff foarte fitzoasaaa doar dca si prietenele ei sunt la fel sa invete dar sa fie si foarte populara cum as putea sa am multe fite?

| iuly_6328 a răspuns:

Io am gagica super sexy la 11 ani

| iuly_6328 a răspuns:

Sa nu fie rushinoasa sa spuna in fata pe cine iubeste :XXX

| lacri_2286 a răspuns:

O fata de 12 ani trebuie sa fie draguta :d si nu foarte sexi :s sa invetze si sa nu die rusinosa ci indrazneata kiss.

| alex_1582 a răspuns:

Frumoasa, inteligenta, respectoasa, atragatoare.

| Popescu_Miriana_1993 a răspuns:

Eu am 12 ani si nu imi este gandul la baieti, nu ma imbrac extravagant, invat bine si nu ma machiez.
asa ca sfatul meu este sa faceti ce fc si eu.
si, o da, sa fiti poliricoase si educate.

| Bella_Yzabella_1993 a răspuns:

Raspunsul tau aici.mai an putin pana la 12 an i vreo lun a face pe 13 02 2013 si cred ca trebuie sa ne inb :VARA cu un trucou pe unar orce culoare sau fosforescent dar nu transparent happy, seara blugi rupti si colorati de ex rosu galben verde etc... si tenesi seara iat opinci sau papuci ziua TOAMNA: tot la fel ca vara duat ca fara papuci opinci IARNA: orce dar sa fie gros si PRIMAVARA ca TOAMNA va pup

| mary_2195 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa se lase de invatat ca o invatat destul(poate), sa inceapa sa mearga prin cluburi si discoteci, sa nu mai depinda de nimeni si sa isi traiasca viata din plin acum nu la 80 de ani!

| Draghici_Andreea_1998 a răspuns:

Trebuie sa fie frumoasa sa nu fie increzuta si sa nu ara gagic de mica sa nu fie increzuta safie ea insusi