| Andreea6w4 a întrebat:

Dupa cat timp pot sa.i dau unei pisicute cu piciorul amputat de mancare? Aseara a fost operata, doctorup a zis ca trebuie sa.i dau de mancare peste 5-7 ore, o alta persoana care a fost cu mine a inteles ca peste 2 zile. sa nu ii intre mancarea in plamani. va rog, un raspuns sincer. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta n-am mai auzit pana acum! Sa intre mancarea in plamani? Poti sa-i dai dupa 5-7 ore cand rana se acopera cu coaja.

| Copac13 a răspuns:

Dai dupa 5-7 ore ca dupa 2 zile poate sa moara de hoame