| Th3AbSinTh3 a întrebat:

E normal ca un pisoi de nici doua luni sa prinda un pui de soarece? laughing)

Am unul la tara care a facut asta si nu, nu i l-a adus mama lui, pentru ca este la mare departate, e prins de el. :O

8 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

E normal, acum cauta joaca si tot ce misca este interesant.

| RAY a răspuns:

Inseamna ca are gene bune e vanator bun

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E harnic de mic. Vezi sa nu se ia de sobolani daca e erou ca nu mai garanteaza nimeni care pe care.

| alexandrualind a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ar fi normal? laughing

| PublicName330 a răspuns:

Nu e normal

| AAALEXAAANDRUUU a răspuns:

Pisicile indiferent de varsta daca au ocazia sa prinda un soarece o vor face, nici nu stau pe ganduri. E complet normal.

| Gabr13ll a răspuns:

Da este ceva normal, isi dezvolta instinctul de felina.