| GolopențaAdrian a întrebat:

Exista un domeniu sau loc de munca unde se lucra putin si se castiga mult de curiozitate?

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

Omul a intrebat unde se munceste PUTIN si se castiga mult. Raspunsul tau e incorect. Ca parlamentar nu muncesti DELOC si castigi mult.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Care este ala

| MistretulPufos a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Parlamentar laughing

| GolopențaAdrian explică (pentru MistretulPufos):

Aa

| GolopențaAdrian explică (pentru MistretulPufos):

Am mai vazut parlamentarii la televizor care stau si castiga mult adica asta e cauza birocratiei

| MistretulPufos a răspuns (pentru frunzarescu):

Aici ai dreptate laughing

| GolopențaAdrian explică (pentru frunzarescu):

Ai dreptate

| frunzarescu a răspuns (pentru MistretulPufos):

Omul a intrebat unde se munceste PUTIN si se castiga mult. Raspunsul tau e incorect. Ca parlamentar nu muncesti DELOC si castigi mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paznic de ferma -600-700 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si ca paznic de ferma muncesti putin si castigi destul de mult... 600 - 700 de lei...

| Iunix a răspuns:

Îți spun un domeniu în care e multă muncă și se câștigă puțin, munca cinstită.

| Mario296 a răspuns:

Pensionar laughing