| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Nu stiu ce sa desenez, pot copia desene dar nu le pot face din minte, deci am nevoie de niste poze happy. [ Nu vreau chestii : deseneaza un animal, ce obiect vezi in casa, ce vezi pe geam, fa-ti autoportret sau deseneaza pe cineva, sau sa desenez personaje anime sau peisaje )P.s am desenat deja katana si pistol. Stiu ca cer multe, dar sunt foarte stricta cu ceea ce desenez happy. Deci, vreo idee, ca eu nu am niciuna sad?

8 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

laughing ai eliminat toate chestiile pe care le "reproduc"(prefer termenul asta in loc de copiat ) eu deci m-ai lasat si pe mine in pana de idei.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru Ashadow):

Imi pare rau, ce sa zic. laughing

| LiviuuuXD a răspuns:

Deseneaza o poarca!

| FaraIdeiDeNume explică (pentru LiviuuuXD):

Ce-i aia poarca?

| LiviuuuXD a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Doamne,scroafa!

| incredibilul a răspuns:

Poti desena portretul altora

| DanielleThebest a răspuns:

Sall,poti sa desenezi o fata cum merge noaptea pe strada, sus luna si citeva lumini! Sau poti desena orasul in seara de craciun! bafta.

| Vladutzul123 a răspuns:

Nu stiu exact, si mie mi se intampla asa, daca ai un joc care-ti place copiaza dintr-o imagine de pe Internet un personaj din acel joc.Ex:Assassin's Creed Revelations-Ezio Auditore. Doar o parere.