| r2d2 a întrebat:

Hei! Am nevoie urgent de raspunsuri si ajutor; catelul meu de 2 ani e ca o pisica: sare pe masa si mananca ce apuca... si intr o clipa de neatentie cred ca a sarit si a mancat 2 felii de rulada de ciocolata cu visine de la Alka; stiu ca ciocolata e toxica pentru caini si am facut prostia sa citesc imediat dupa ce am constat ca a mancat o multime de chestii de pe net care au cam bagat panica in mine. O sa moara? E grav? Am vazut ca, cantitatea de cacao folosita in intreg pachetul este de 2% dar cine stie cat inseamna asta...

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Mergi la veterinar cu el si povestește-i o sa iti spună ce sa faci si ce o sa se intample

1 răspuns:
| Sadness666 a răspuns:

Nu cred ca va muri doar daca consuma ciocolata in exces oricum nu strica o vizita la veterinar