| LeeJiEun a întrebat:

Hei!
Azi mi-am cumparat doi puiuti frumosi de pisica (amandoi motanei) dar e o problema si nu stiu exact ce.
Un motanel e jucaus,se plimba prin toata casa,mananca. dar celalalt doar sta in patutul lor. Nu stiu ce are,se misca din cand in cand,rar. Nu a mancat aproape nimic si atunci cand il ridic sa mai umble si el,sa se miste,plange si mi se pare ca schioapata usor.
Ce credeti ca are? Nu se simte bine, il dor picioarele si de aia se comporta asa?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Du-te la un medic veterinar, acel medic, dupa o consultatie amanuntita o sa iti spuna ce are si o sa ii dea tratament. Dar te rog, du-l cat mai curand pentru ca il doare, iar in rimult acesta o sa moara.

| LeeJiEun explică (pentru LaLaura):

Aveam de gand sa il duc maine dar..acum se simte mai bine, a si papat si s-a plimbat putin prin casa. Am sa vad cum e maine si daca va fi iar rau, il duc. happy Mersi de sfat oricum.

| LaLaura a răspuns (pentru LeeJiEun):

Nu ai pentru ce, sper sa fie bine maine.

3 răspunsuri:
| Stevie a răspuns:

E bolnav sigur, du-l la un medic veterinar poate are probleme cu oasele sau cu sistemul muscular sau poate e pe moarte... daca e pe moarte imi pare foarte rau pentru el.