| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei hei! Vreau si eu programe gen piZap [scopul: pentru a edita poze gen sa pui Meme faces in locul fetelor normale]happy dar cu care sa nu ma chinui cu decupatul si altele cum o faci la >piZap.Mutumessccc!big grin

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Tătar_George_1994):

Nu ai facut decat sa imi enumeri niste programe de editat pozehappy Asta gasesc la tot pasul. Vreau un program de genul ala[mentionat in cerinta]. Mai aspept niste raspunsuri.Mersi.

| Tătar_George_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi flori nu vrei? Si eu vreau un ferrari dar nimeni nu mi-l ofera. Ai cerut programe de editat poze ti-am dat programe. Numai Bine.

| anonim_4396 explică (pentru Tătar_George_1994):

Mm..cred ca mai ai putin si intreci limita bunului simthappy Nu am cerut orice fel de program de poze.Am cerut unul special.Si care e scopul tau de fapt? Sa obtii o funda sau sa ajuti un om cu ceva?winking Cius.

| anonim_4396 explică (pentru Tătar_George_1994):

Oh! Si da! Vreau niste flori.Si mai vreau si un ferrari dar de preferabil un Porsche Panamerahappy Multa bafta!