| PikaRawrr a întrebat:

Hei.pentru cine stie trupa SHINee si e un mare fan
cand ar aparea si in romania albumele lor... dau funda

Răspuns Câştigător
| Iσαηα a răspuns:

Http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22477&page=4

aici sunt cate chestii... despre ei. nu stiu sigur daca scrie si ce te intereseaza pentru ca nu am citit tot;;)!

Funda?

2 răspunsuri:
| Seiran a răspuns:

Din pacate, nu cred ca o sa apara niciodata TT.TT

Eu una am dat comanda de un ultimul lor album (Hello) si albumul Super Junior-Bonamana de pe un site happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma indoiesc ca ar aparea si la noi in magazine...nu sunt ei inca prea cunoscuti, iar vanzatori n`ar risca sa cumpere ceva ce nu s-ar vinde. Singura optiune e sa cuperi de pe net. E cam tot aceeasi chestie.