| Ema_Lorena_1995 a întrebat:

Hei salut...am si eu o intrebare...am o nimfa de ceva vreme si azi am observat ca ia curs nasucul... oare e vreun semn de inbolnavire?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Logic ca da, este racita, sau are vreo alergie, te sfatuiesc sa o duci la un veterinar sa vada ce are si care este tratamentul.

| K0sti a răspuns:

Da!

| KillMePlease a răspuns:

Depinde

| IuliaAndreea35 a răspuns:

Nu o tine in curent! Ai grija sa stea la caldurica, nu intr-o camera unde deschizi des ferestrele. Daca deschizi fereastra, muta pasarea intr-o alta camera. Sunt pasari tropicale le face foarte rau frigul. Du-te la vet, o sa iti dea un antibiotic probabil.