| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am primit de ziua mea o pisica, și se spală intr-una mai mereu e ok? laughing Adică știu ca se spală singure da, așa des pe zilaughing

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Probabil pentru tine care te speli lunar e anormal, dar e ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal, daca nu s-ar spala des ar insemna ca are o problema, e bolnava.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Da, permanent. Sint mai curate decat noi.

| Tpuist a răspuns:

Perfect normal.

| AndreeaCr a răspuns:

Da, asa sunt pisicile, acorda o mare importanta igienei.

| teo_7965 a răspuns:

Da, nu are nici o problema, dar, chiar si asa, nu e de ajuns. Ai putea sa-i mai faci tu cate o baie o data la una sau 2 luni cu produse specializate in curatarea animalelor, nu sampon/gel de dus/sapun folosit de tine.