| Dienutza25 a întrebat:

Ati cumparat vreodata un caine de pe olx? Cum se livreaza (daca se livreaza) acestia spre un alt oras? E in regula sa cumpar un caine de acolo. locuind destul de departe de orasul in care este el? Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Da,e in regula daca il aduce in conditii bune si nu e micut. Daca il tine undeva in spate intr-o masina nu prea ti-as recomanda, dar daca vine cu el in masina lui personala si il lasa liber prin masina e ok. happy

| TrololoLM a răspuns:

Sau se poate adopta un caine, e gratis, il alegi tu, si probabil daca e micut, nu o sa fie probleme big grin

| UnOhm a răspuns:

Eu mi-am cumparat un catel de pe OLX dar m-am dus personal sa il iau :-). In general e mult mai ok sa te duci dupa el.