| Camyyyyy a întrebat:

Imi voi cumpara in cateva zile un porcusor de guineea (baiat) si nu stiu ce nume sa ii pun... Imi puteti da niste nume amuzante si frumoase dar nu copiate de pe un site ca deja le-am citit si nu mi-au placut. Numele care il voi alege va primi

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as spune Groștel.

| crytical a răspuns:

Hank. Pe bune mi se pare cel mai amuzant nume pentru un hamster. Doar imagineaza-ti cum il strigi Hank prin casa laughing.

| KinderBeeeib a răspuns:

Am avut un porcusor pe nume Strudel.In opinia mea suna adorabil.

| Alex5620 a răspuns:

Ricky,Bombonel,Blanosu'.

| Ingerul00 a răspuns:

Gigi,Lolo,Bombonelu big grin

| AleeAlexutza a răspuns:

Salut!
Daca e baiat:Yumy,Stigi,Puf,Ruf,Muffi,Marut,Pufulet,Poogy,Merisor!
Daca e fatatongueinkye,Maruntica,Zuza,Farina, Pigolina, Maruynna, Poogynna, Stellyna!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Şerbu_Gabriel_1998 a răspuns:

Tuchi,Alfi,Pifu,Pogilaughing

| Camyyyyy explică:

De ce nu pot da funda nimanui?

| Intristata a răspuns:

Pufulet laughing

| Alinkshsns a răspuns:

Boboc