| Axely a întrebat:

Hei TPU o.O
Am un pisoi nou, și nu prea am idei de nume.
Imi puteti zice cateva nume? ^.^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic, Whisky, Felix, Yue ( inseamna luna dar si in romana e dragut ^^ ), Suki sau Emmi

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Axi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nelu.Eu am un motan si imi place numele.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Fish, bula, figaro, gigi becali, fidel castro sau bulgaras. Daca nu vrei nume din astea atunci uite alte nume imposibil sa nu gasesti ceva pentru funda mea...

http://www.animale.ro/nume-de-pisici

| Xdreaper21 a răspuns:

E fata sau baiat ca am la abii mii de nume

| Felissa13Eden a răspuns:

Bacon!
E cel mai tare nume big grin

| TCosminn a răspuns:

Pufosu

| 4StarLight a răspuns:

Botic,Tighi,Figaro,Peticel.
Oricum eu lui Botic îi ziceam Boticuţ,Boticel,o grămadă de alintături că nici nu ştiu de unde le mai scoteam happy
El cam cum arată, adică e dungat, cu pete, alb cu negru?
Astfel de detalii pot sugera numele pisoiului tău.
Dacă are lăbuţele cu pete îi poţi spune Pată, dacă e dungat Dunguţă ș.a.m.d.
Numele vine de la sine cu timpul dar m-aș bucura dacă ai alege unul din numele pe care ţi le-am dat eu care să fie sugestiv şi să-ţi caracterizeze pisoiul!

| AliceNeye a răspuns:

Tom

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Felix, fideluta,, micuțul, spike, pufi pufosul, puricel, Jo mama

| Neagu_Ionut_1996 a răspuns:

Aby,daisy,sheyla

| roberto2007 a răspuns:

Coiosu
Pampi
Ganja
Dorel
Gogu
Flocosu

| Bogzeanu_Oana_1972 a răspuns:

Utzu