| aliemblozutu2003 a întrebat:

Hei, TPU! Trebuie sa fac un cosplay si nu am idee ce personaj sa fac. Ma puteti ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| OhHYeEEaH a răspuns:

Poti incerca :

Assassin Creed - Ezio

League of Legends -Draven

Jack Sparrow

Batman- Joker

Naruto - Kakashi

Pokemon - Ash

Jack Frost

OverWatch - Genji

DragonBall Z - Vegeta

Alice in Wonderland - Mad Hatter

InuYasha

The Road To El Dorado - Miguel / Tulio

Harry Potter

Daca esti mai "glumet" din fire si nu ai probleme cu mosii care se uita urat poti incerca si unul dupa Hitler sau, si mai creativ, Hristos. laughing

Sper sa te fi ajutat lista asta de personaje si mult noroc cu cosplay-ul! big grin

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde cum arati si tu (cat esti de inalt/scund, grad/slab) si cat de multa munca, timp si bani vrei sa investesti. Poti sa-ti faci si cosplay de iron-man cu lumini, fum, sunete, parti mobile actionate automat daca ai timp chef si bani happy, dar ma indoiesc.

| DryIce a răspuns:

Malzahar da bine daca ai ceva muschi, bine trebuie 8 pack sa dea bine. Si lol face concurs de cosplay cu recompense.