| Rifat_Seren_1978 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa-mi iau un caine sî vreau sa-î pun un nume mai deosebit și vreau sa știu dacă îl iau cu carnet de sănătate și pedeegree acolo apare scris și numele câinelui, astfel încât proprietarii părinților pot decide care va fi numele lui (cainelui)? Va rog să îmi răspundeți dacă sunteți cunoscători, deoarece e prima oară cand trebuie sa mă ocup de așa ceva

3 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Pe carnetul de sănătate trebuie scris si numele animalului.Asa ca atunci când te duci sa ii faci carnetul trebuie scris si numele.

Nume pentru fete:
Kuky
Mona
Alma
Lassie
Ursa

Nume pentru băieti:
Ufi
Ufan
Pufi
Puf
Labus
Rex
Max
Jack
Jock
Peticel
Toby
Tony

Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Da, cand ii faci carnetul de sanatate o sa ii apara numele acolo.
Kira, Snowey, Toffi, Max, Milo, Ella.
Sper ca ti-au placut big grin

| silviarock24 a răspuns:

Daca e un caine rau poti sa-l numesti Narcis laughing