| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpuvreau sa imi gasesc un hobbie sau ceva de genu.Sa il practic in timpul meu liber si sa imi placa. Dati-mi niste variante si suneti-mi si mie ce faceti voi in timpul liber. Funda happy

6 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Aruncatul semintelor cu sprancenele ar fi ceva pentru tine big grin daca te chinui ai putea face din asta un sport national! BAFTA!

| Alle57 a răspuns:

Dans, quilling, origami, desen. Fa ceva ce iti place happy

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Poti sa incerci un sport care este de asemenea si un hobbie sanatos. Poti incerca de exemplu voleiul, hambalul, baschetul, tenisul sau dansul oricare iti place tie. Este mult mai sanatos decat sa stai toata ziua in pat si sa te uiti la filme. Succes!

| Siimonaaa a răspuns:

Pai ai putea sa joci jocuri pe pc cum ar fi Sweet Flirt, Howrse care sunt online, dar poti sa joci si jocuri pe care trebuie s ale descarci cum ar fi : Aion, Stranded Deep etc.
Poti sa urmaresti seriale sau animeuri.
Iti recomand sa te uiti la Vampire Diaries sau daca vrei ceva de groaza uite te la The walking dead.
Animeuri am vazut mai multe si iti dau cateva exemple din cele pe care le-am vazut eu : Naruto si Naruto Shippuden, Bleach, Higurashi no naku koro ni si Higurashi no naku koro ni kai, Kimi ni todoke, Tonari no kaibutsu-kun, Kyoukai no kanata, Tokyo Ghoul, Vampire Knights.
Sau daca iti place sa stai pe net ce ar fi sa iti faci un blog?
Sper ca te-am ajutat :3