| anonim_4396 a întrebat:

HELP ME! Deci acum 2 zile pisica mea a fatat.Eram curioasa sa vad cum arata asa ca am luat scara (azi) si i-am luat.I-a vazut pisica...Am crezut ca vrea sa ii manance, a luat unu de cap si a fugit cu el inapoi unde s-au nascut.Pe celalalt la uitat. Exisa vreo sansa sa ii manance? Pe ala care l-a uitat la lasat cam 3-5 max min singur, eu crezand ca se intoarce dupa el sa il duca si pe el.Am vazut ca numai vine asa ca am luat o manusa de cauciuc si l-am pus inapoi in,, cuib". Prima data se uita ciudat la el.Am luat un bat si l-am intons incetisor spre ea.Mama s-a ridicat, s-a uitat la el dupa l-a luat si pe el de cap si la dus mai inspate, unde ii crestea.Este posibil sa nu il mai recunoasca? I va manca? Va rog f repede.Raspundeti-mi cei cu experienta sau cei care au asistat la situatii de genu.Va rog dupa ce s-a intamplat m-am ingrijorat foarte tare.Scuzati-mi greselile gramaticale.

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu ii mananca. Insa daca pui mana pe ei fara manusa nu le va mai recunoaste mirosul si va refuza sa ii hraneasca. Laso asa 2 saptamani. Ii va scoate ea singura din ascunzatoare

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stai linistita ca nu ii mananca, daca tu le-ai mutat locul, pisica nu face altceva decat sa ii care in locul in care ia fatat.
O matusa s-a confruntat cu o astfel de situatie, pisica a fatat si matusa le-a schimbat locul, nu a fost chip sa reuseasca, ziua ii muta, seara erau la loc.
Deci stai linistita.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii ia de cap pentru a-i transporta, nu ii va manca stai linistita, important e sa aiba si ea ce manca, sa fie satula. laughing