| anonim_4396 a întrebat:

Help! Mi-a murit catelusul in varsta de 5 luni. Miercuri se ascundea de mine si era trist iar ieri facea spune la gura si vomita sange. Seara a murit. Ce putea sa aiba? Nu vreau sa pateasca la fel si al 2lea catelus.

Răspuns Câştigător
| anonim0just0for0me a răspuns:

A fost otravit! Ai grija cu vecinii! Cineva i-a dat ceva sau a luat ceva de pe jos! Îmi pare sincer rau! Am patit la fel de multe ori! O data am putut să-mi salvez cainele, ds a murit mai tarziu de cancer. Iubesc câinii mult. Ai grija de viitorul catel. Numai bine! Sper ca te-am putut ajuta! Bafta!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Posibil parvoviroză. Era vaccinat? nu prea cred. Deci acum știi ce ai de făcut?
Să mergi la veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost otravit.

| Viitorulapropiat a răspuns:

A fost otravit, am o cunostinta care a patit tot la fel..ai grija la ce mananca sau la oamenii care intra in contact cu el.Pentru orice eventualitate du-l la un medic veterinar.Multa sanatate catelusului.