| DG_Ioana_1999 a întrebat:

Hey... am si eu o rugaminte pentru cei cu suflet mare! As dori din suflet un catel de rasa. Nu imi permite asa multi bani va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Daca iti doreai cu adevarat catel, te multumeai cu unul salvat de pe strada.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

De unde esti?

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Spune-mi de unde esti ca sa iti dau caine sau sa iti zic pe cineva cu caine

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Poti sa iei de la adăpost sau o asociatie etc. deoarece sunt si acolo de rasa sau care nu sunt de rasa.
Daca vrei neapărat de rasa ai putea sa încerci la un adăpost, asociatie etc. sau sa alegi un câine din linkurile trimise de mine.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Pe care vrei sa il iei?

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Asta este de bine. happy
Anunță-mă si pe mine dacă ți l-ai luat si dacă esti mulțumită de pufoșeniei aceea. laughing
Si ce nume i-ai dat.Mam uitat la el si e foarte frumos si sunt curioasa ce nume are happy

| Toma_Costin_1994 a răspuns:

DumnezeuTatal are dreptate daca doreai neaparat un caine il adoptai ca sunt foarte multi caini care au nevoie de ajutor si poti gasi si chiar de rasa... oricum sa stii ca in legatura cu acel husky o sa terebuieasca sa ii consumi energia fiind caine de sanie asa ca daca vrei un caine ca de bibelou ca sa te lauzi ca ai caine de rasa mai bine renunta pentru ca am avut de aface cu persoane de genu'

| DG_Ioana_1999 explică:

Buna sunt din Bucuresti multumesc frumos ca ai suflet mare, astept sa ma anunti

| DG_Ioana_1999 explică:

Pentru acel hasky am sunat astazi dar mi-a spus sa sun sambata

| DG_Ioana_1999 explică:

Bai nene nu inteleg care e problema voastră in privinta cu ce vreau eu

| DG_Ioana_1999 explică:

Bai da lasati-ma in pace ca mam sdracumamrat de parerile voastre de cacatD. Daca nu va comvine dati pagina si lasati.ma draq e treaba mea ce vreau eu