| motanwwe a întrebat:

Hey. in zilele astea urmeaza sa imi iau o pisica (pui). aveti idee de ceva nume?

Răspuns Câştigător
| gramaandreea a răspuns:

Grizly,Garfild,clasicul Tomi, Asi, Bruno(daca e motan)

5 răspunsuri:
| Mariuca4562 a răspuns:

Ana, Ania, Aly, Bibi, bombonica, bombonel, bibi, lulu, kitty, mita', tomas(eu il alintam tomate pe al meurolling on the floor ), branza, branzica, fricosu', pufosila, pufita, pufulete big grin. Funda? a da si zara.

| Missie997 a răspuns:

"deizi"
sissi
tommy :3
kitty tongue

| DarknessPulse a răspuns:

Pai am si eu cateva pisicute si am mai multe idei big grin : Pufy, Baghera, Bombonel, Bruno, Aschiuta, Choco, Dixy, Gogu laughing, Gogo, Igor( asa am pus numele la un catel lung de aproape 2 metri laughing, are fata de IGOR laughing ), Jinx, Kiko

| Costacke a răspuns:

Sasha, Saxa, Oscar, Tera, Mira, Cola

| savubianca338 a răspuns:

Lizi,lana,coco,moco,devon,sini,gunu,lulu,marco,sisi,luna,maor,emy,lucky,faith,Josh,lina,ema,silver,honey,sugar,gwen,fabiola,lizi,bella,merri,amelia,amy,kiki,riki,alisi