| LukyAndFuck a întrebat:

Am un caine pichinez il am de 1-2 ani si vreau sa il dresez, el musca si este mititel are inaltimea cam de 15-16 centimetri... Pe toti vecinii ii latra eu vreau sa il dresez sa imi aduca minge (are mingea lui care chitaie.),,, sa seze cand ii spun si sa ii spun stai si sa steie pana ii zic 'hai'. Am incercat dar nu prea merge! Ma ajuta cineva sa pot sa il dresez?

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Cumparati o carte de dresaj.Ea te va ajuta.Sau poti sa iei un CD de dresaj.Si se mai găsesc pe youtube videoclipuri de dresaj.Ti-as recomanda sa te uiti la filmulețele lui Gabriel Cocu (dresor celebru)

Sper ca te-am ajutat!

Funda?