| Young_Dae_Jyung_1990 a întrebat:

azi când am venit de undeva, am văzut lângă niste boschetii niste cățeii mici * o cățea - neagra si blănoasa, si un cățel - maro cu negru ( cățelul era mic părea ca inca trebuia sa sugă la măsa ).I-am luat in brațe, iar ala mic ma musca de mana dar nici nu avea dințișori. Daca vroiam puteam sa iau cățelul, dar dupa imi era milă de cățea, ca rămânea singura.( nu puteam pe amândoi).Asa ca nu l-am mai luat, mâine ma duc sa le pun apa si sa le dau pâine..Credeți ca cineva bun o sa ii ia pe amândoi si o sa fie bine cățelușii? Vreo sugestie ceva?
Thanks :-D

Răspuns Câştigător
| Cangri_Stefan_1982 a răspuns:

Posteaza pe Facebook la grupurile de adoptii.Ai mai multe sanse ca cineva sa-i vrea.

1 răspuns:
| ioanacristina666 a răspuns:

Pune anunt pe adoptiicaini.ro. Dar trebuie sa te asiguri ca catelusa nu musca si e blanda. Daca nu se poate imblanzi, probabil ca merge sa iei doar puiul...