| RALUCAUCA5 a întrebat:

Daca o pisica nu are,, iesire" la motani, poate ramane gestanta?

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Este imposibil, de fapt nu exista vreun mamifer care sa poata sa faca pui daca nu a exista vreo imperechere ( pentru a face pui este nevoie de sperma de la mascul si de ovule de la femela).
Exista o specie de sarpe daca imi aduc bine aminte care femele poate depune oua daca s-a imperecheat chiar si cu 1 an in urma.

| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,doar nu o fi sfanta Maria.laughing

| BigG a răspuns:

Nu

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu are cum sa ramana.

| GabrielXD354 a răspuns:

O femeie poate sa ramana insarcinata fara sa faca... dragoste? Cred ca ti-am raspuns la intrebare!

| pinkdimond a răspuns:

Nu are cum, daca ti s.a parut ca e gestanta, poate doar s a ingrasat sau are "chiriasi" intestinali.