| GoguStrigoi a întrebat:

Hi! Care sunt cele mai bune jocuri MMORPG?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm
dupa rating iti poti da seama.
personal recomand clar si fara indoiala eve online.
bafta

7 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

Nfs world, metin2, 4story, ikaria, travian fundita pentru ajutor

| badboyvlad a răspuns:

World of Warcraft
E cel mai complex joc de acest gen, si sunt multe servere pirat unde poti juca gratuit.(jocu nu e free ca si cele pe care lea enumerat ZeDe, dar e mult mai fan decat alea)

| Cadillac a răspuns:

Apuca-te de metin2 si cativa ani buni nu mai joci altceva

| twyster90 a răspuns:

Gaby da ma metin2 esti cel mai tare ma metin2 e cel mai handicapat joc ma te apuci de el si stai dependent la pc si injuri la greu si te enervezi... dal in *** de joc ca e varza
1. World of warcraft
2.cabal
3.Runes of magic
4.Perfect world...
Cam toate jocurile de la www.perfectworld.com is misto pentru mine... dar nu le mai joc ca m-am plictisit.

| Neamtiu_George_1990 a răspuns:

Cadillac asa e! laughing)) is 65% dependentwinking

| claudiutz39 a răspuns:

JADE DYNASTI e cel mai avansat joc dar are grafica buna