I-ai construi o casuta hamsterului tau?

Pentru ca si animalele de companie trebuie uneori distrate, arunca o privire la aventurile acestui hamster:

Tu i-ai face o asemenea resedinta hamsterului tau? Cum ti se pare idee?

92 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce hamster norocos. Nu va muri de plictiseală.hee hee

| mgtow a răspuns:

Isi cam lasa cacarezii peste tot

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca este prea mult sa ofer un asemenea lux unui animalut..cum n u dorm pe salteaua cu bani, nu cred ca as putea sa ii fac asa ceva, dar ceva modest da, i-as face cu mare drag..plus ca hamsterii nu sunt pe placul meu.dar orice animalut trebuie sa fie rasfatat.
O zi buna tuturorhappy

| DenisIonut01 a răspuns:

E dragut, dar nu, nu i-as construi o casa gen din acest video. O cusca speciala pentru el e mai buna si se curata mai usor.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu sunt bun doar la stricat...sad

| Jipa95 a răspuns:

I hate hamters laughing

| kar1GaNNN a răspuns:

N-am hamster, doar catel numit Jhonny smug

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Realy? Come on now!

| kar1GaNNN a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Romania please laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Numele javrei? User-ul meu? Fa legatura!

| kar1GaNNN a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ce coincidenta, asta e cutzule laughing)

| LTAA a răspuns:

NU am un hamster.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da sigur.Dar pentru ca-mi iubesc animalele in mod egal ar trebui sao fac suficient de mare ca sa poata locui impreuna cu pisica in ea.Or sa fie cei mai buni prieteni si nimeni nu se supara!

| NOBODY a răspuns:

Desigur. Trăiesc în România lui XXI, unde n-am bani de mâncare, trai decent, sau chiar casă. Trăiesc acolo unde TPU mă întreabă dacă-i fac o casă hamsterului meu. Iar răspunsul este "Da". Eventual i-o fac pe 2 hectare, să am loc și eu să stau în ea (firește, dacă mă primește).

| mont a răspuns:

I-as face daca as putea avea hamster.

| Trolli a răspuns:

Nu am hamster, dar daca as avea i-as construi o vila cu etaj, cu piscina si gradina si curte. Si tot ce isi doreste el.
Tare frumoasa casuta din clip, un hamster fericit si norocos ca are un stapan inventiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am hamster si..super tare video-ul..hamsterul e dresat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea gasesti meseriasi dispusi zilele astea, sa te asculte la telefon, cand tu vrei sa-i zici ca ai nevoie de o casa pentru un hamster.Toata lumea iti inchide, nu stiu de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu am un hamster, dar daca as avea, da.

| PeFuga a răspuns:

Sobolanelul s-ar distra de inune... dar si eu uitandu-ma la el m-as prapadi de ras laughing

| userul7200 a răspuns:

Ii fac o cutie din 5 scanduri si gata, BOO-YAAH laughing

| Fernando9Torres a răspuns:

Are vila, piscina, masina...si 2-3 hamsterite pe noapte straight face

| Blamely a răspuns:

Dacă aș avea unul, cu mare plăcere.

| SabinaQueen a răspuns:

Ce dragut! i-as face si eu o casuta, daca as avea hamster.

| Vlach a răspuns:

Hihi,da

| Emmeii a răspuns:

Da, dar nu una ca în videoclip! Abia mă pricep să tai o foaie dreaptă. laughing

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu am doi porcușori de guinea mari și nu le pot face asemenea ''lux''.

| TPUuser199 a răspuns:

No.

| Kampion a răspuns:

Da i-as face. Dar eu nu am hamster. Dar daca as avea as face o casa. Nu trebuie sa faci tu casa neaparat. Merge o casa de papusi.

| TempestUV a răspuns:

Daca as avea da

| Ottakringer a răspuns:

Nu cred happy

| lucian_2018 a răspuns:

Desigur. Animalele de companie merita o viata frumoasa si usoara