| Catia24 a întrebat:

Imi poate da cineva niste site'uri sigure ce sa contina echipament de echitatie (calarie) pe care sa'l pot cumpara online?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SarahSa a răspuns:

Bun, Bun, deci ma bucur ca am gasit pe cineva cu aceeazi pasiune ca mine. Si. ar trebui se precizezi ce fel de echipament: pentru tine (cizme,pantaloni,toca,cravasa,manusi, pinteni,vesta dau pentru cal(frau,gog,darlogi de incordare, hamuri de incordare, sa,valtrap,blanita, scarite, bandaje, jambieri, cositori, galosi) dar uite aici un site de pe care eu mai cumpar: http://www.horse-shop.ro/ sunt destul de scumpe dar sper ca te-am ajutat! :)
P.S. As vrea sa povestim in privat;)

| Catia24 explică (pentru SarahSa):

Si eu ma bucur! Sunt din Piatra Neamt si aici nu este nici un magazin cu echipament de echitatie! Nu mai am timp sa caut si in alte orase!
Stii daca cei de la Equitana sunt de incredere? http://equitana.ro/

| SarahSa a răspuns (pentru Catia24):

Da, ei sunt ok, au echipament bun si rezistent happy