| hellocat a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un sampon bun pentru blanita pentru puii de pisicuta?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Incearca asta: http://m.emag.ro/......DQWDJBBBM/

Dar iti recomand sa nu le faci baie daca nu e strict necesar, e un mare chin pentru ei.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Apa curata fara nici un sampon. Si mai ales fara absolut nici un parfum. Oameni idioti spala animalele cu sampoane prfumate facute ca sa faca unii bani si distrug mirosul animalelor care este simtul cel mai important pentru supravietuirea lor. Unii mai fa si alergii. Pisicile se spala singure de milioane de ani fara apa si fara sampoane.