| manuelaaa a întrebat:

Imi puteti spune cele mai frumoase nume de catele? Prietena mea tocmai si-a luat una si nu stie cum sa o boteze.

Răspuns Câştigător
| LaLaLakin a răspuns:

Alyshahappy
eu ador numele asta. spune. i prietenei tale sa ii puna un nume care inseamna mult pentru eawinking sau sa schimbe cumva literelehappy

important e sa fie monosilabic, bisilabic sau format din 3 silabe maximhappy

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Byjou se citeste si se pronunta(biju)cu accent pe u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as crede ca Pufy sau Princess sunt cele mai frumoase nume pentru o catea dar Pufy e cam de baietoi.Si eu am o catea de 3 luni. Ne-am gandit s-ai dam numele Pufy dar era prea de baietoi asa ca i-am pus numele Pufylica. E cel mai potrivit! Te rog spune-i prietenei tale unul dintre numele acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu catelusei mele i-am dat numele laima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te chemarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult numele BELLA asa o cheama si pe catelusa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca aici :http://forum.cateicufite.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lori, suzi, hilda, dora astea imi plac mie si cred ca sunt cele mai frumoase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o catelusa chihuahua si i-am pus numele ricky. mi-a fatat un puiut care se intampla sa fie catelusa si nu stiu ce nume sa ii pun.nu imi place ce nume au scris cei care ti-au raspuns. m-am uitat la un film si erau niste catelusi si era numele lala roza si chloe care se pronunta cloi mie nu imi prea plac dar poate ii plac prietenei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoase nume...eu ii propun Carolina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pati sa ii pui numele:zuzi,tichi, beti, etc

| Ðida a răspuns:

Da click pe http://animale.acasa.ro/caini/cum-sa-alegi-un-nume-pentru-catel-8381.html iti spune cum sa alegi un nume si mai jos iti da exemple de nume!

| andrutza1323 a răspuns:

Uitativa in ochii catelusei si numele vine de la sine

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| AndyLiCious a răspuns:

Sau 'Alma' e un nume frumosbig grin

| ofetitzamicutza a răspuns:

Jesica,

| georgy237 a răspuns:

Miscka, e un nume foarte frumos

| PisicutaMiri a răspuns:

Un nume frumos ar fii Destiny

| yuli_6658 a răspuns:

Mie imi place:roxana, pufulete

| Zaharia_Flori_1998 a răspuns:

1.Maia
2.Bela
3.Lisa
4.Pamela
5.Lesy
6.Alma
7.Bety
8.Adda
9.Misy
10.Moly
Sper că ți-am fost de folos.

| marian98 a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos nume de catele este Tara!

| Denisa9998 a răspuns:

Aysa,Beti,Rosy,Tita,Rossa,Ilodia.Sper ca te-am ajutat!