| Bl0nduRize a întrebat:

Intrebarea mea ar fi daca cineva cunoaste prin Timisoara unde as putea cupa urechile amstaffului meu si sa le cupeze bine indiferent de cat ar costa nu imi pasa pretul ci calitatea.

2 răspunsuri:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

De ce ai face asta? Nu inteleg scopul. O mare porcarie.

| DenimM a răspuns:

Uite niste sfaturi:

Intreaba si tu pe cei din orasul tau care au mai cupat caini, adica sa vezi un model cum cupeaza veterinarul ''cutare'' si mergi pe mai multe recomandari.

Eu am facut o greseala cand l-am cupat pe al meu, multi mi-au recomandat un veterinar bun, am fost la el si trebuia sa mai astept 2 saptamani pana primea el niste cupe (pentru urechi), eu fiind presat de timp pentru ca, cainele era deja destul de mare (5luni jumate) si trebuia sa plec undeva cam o luna, am mers la un alt veterinar care spunea ca stie ce face si desigur a mai cupat.

Operatia a durat cam 4 ore, ceea ce o opreatie dureaza (1 maxim 2 ore) si nu le-a cupat frumos, a facut mai mult un cupaj scurt (de lupta) si nici ala frumos, o ureche era 2cm mai mare plus ca nu le tine nici in sus. Mi-a parut foarte rau ca l-am cupat la acel veterinar asa ca grija foarte mare la cine il cupezi si cu cat e mai mic cainele, cu atat mai bine.

Daca vrei sa mai vorbim in legatura cu cainii, mai ai alte intrebari, ma poti adauga la id messenger: mihaysuperboy

Multa bafta si sa ai noroc de veterinar!