| Bri a întrebat:

La cate zile pot pune mana pe puii de caine? Momentan puii au 18 zile si am pus mana pe ei, sper sa nu fie o problema deoarece si-au deschis ochi

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Cam la 2-3 zile de la fatare, dar nu are nimic nici daca pui mai devreme, deci stai fara grija, nu o sa se intample nimic.

| Dzeko7 a răspuns:

Da poti nu o sa se intample nimic rau.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Poti pune fara probleme nu este ca la iepuri sa nu ai voie sa pui mana pe ei ca ai va lasa mama lor

| Rockefeller a răspuns:

Ai grija ca inainte sa pui mana pe ei sa te dezinfectezi!

| LoLiLop a răspuns:

Depinde de relatia ta cu catelusa. Eu de exemplu am ajutat-o pe a mea la fatare.

| Bri explică:

Multumesc tuturor

| IzzyBizziy a răspuns:

Este foarte important sa te speli pe maini bine inainte sa atingi catelusii, deoarece la varsta asta sunt predispusi la multe boli, si sa nu ii atinga prea multa lume, eventual tu si familia ta, pentru ca pot lua microbi si sa se imbolnaveasca.