| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

La playstatyon 3 nu trebuie platit ceva ca sa mearga joucrile online? Ca la xbox trebuie xbox live

Răspuns Câştigător
| HeLps a răspuns:

Este gratis trebuie conectat la o retea wi-fi doar la ps 4 se plateste, ma rog, se cumpara niste carduri si alea le bagi acolo dar la ps 3 e gratis

3 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

La Playstation 3 este gratis. Deci nu platesti nimic, doar atunci cand vrei sa cumperi jocuri de pe Playstation story(sau cum se numeste). Numai bine happy

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru BJK1903):

Scuze,daca puteam iti dadeam si tie fundawinking

| BJK1903 a răspuns (pentru Fsdalajdljaljdvndnlgd):

N-are nimic. happy Eu doar ajut, nu am nevoie de funda. happy Numai bine happy