| nestea a întrebat:

Metin2 sau Counter Strike?

Pur si simpluu alegeti jocul favorit... Sunt tare curios...happy

39 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

Counter-Strike, normal. Nu stiu ce gasesc unii captivant metinul, e un joc de copii pana in 12 ani, CS-ul e mai distractiv, iti imbunatatesti reflexele, vorbesti cu prietenii etc.

| Meryem027 a răspuns:

Counter strike, clar! Cu toate ca sunt fata, joc de ceva vreme(trei ani).

| cornel a răspuns:

Counter Strike

| Alëxąndŕą a răspuns:

Metin2 e mai tare voua nu va place ca nati jucat da ziceti doar asa sau nu sunteti buni dar metin e mai captivant. Counter strike am jucat nu mi se pare cine sstie ce ca ma bat toti mai tare e doom3

| shadovv a răspuns:

Metin 2 e o "chinezarie", o copie de 2 bani a wowului iar Counter Strike e destul de misto dar dupa 1-2 luni devine plictisitor. Numai inganfatii plin de ei care nu vor sa si puna putin capul la contributie joaca Counter ca disperatiiwinking

| poechce a răspuns:

Metin2 şi CounterStrike nu au absolut nicio legătură. Mă rog, au ambele o asemănare, provoacă dependenţă!
Dacă ar fi să aleg, aş alege Metin2 deoarece am mulţi prieteni pe acolo. Dar dacă aş fi să aleg şi un al doilea joc, aş alege CounterStrike ( numai aşa pierdeam eu nopţile în perioada tezelor ).

Al tău, care este?

| Sill a răspuns:

NICIUNUL! World of Warcraft!
In cel mai rau caz as juca un counter dar niciodata metin...deci counter strike

| pauladrian a răspuns:

Counter-Strike. Oricum jocurile video sunt o pierdere de timp. Nu se merita sa-ti pierzi tineretea pentru niste jocuri video...cand poti face multe alte lucruri.

| Courtney4you a răspuns:

Counter srike. E destul de captivant!

| Bilqux a răspuns:

Metin2 :X

| denisa1994 a răspuns:

CS!

Ai aici toate raspunsurile si gasesti de toate:
http://www.cs-gothic.ro/
http://www.cs-gothic.ro/forum/

| FeTTiza a răspuns:

Metin2

| Psicodelic a răspuns:

Mie imi place mai mult Metin2 am lvl 33winking

| AudAlbNegru a răspuns:

Eu joc si metin la care am level 70 intr-o luna l-am facut dar si counter strike sunt admin pe 3 servere,,,,,,,, dar aleg counter strike

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Nu va mai criticati, metin doi e chinezarie, counter strike e naspa.
Fiecare cu genul lui de joc.
Unuia ii plac masinile altuia tractoarelelaughing.
Daca tie nu-ti place nu inseamna ca nu e super.
Nu este pentru tine.
Daca nu va place nu mai vb aiurea ca e naspa ca e urat,
aveti alt gen de joc.
Parerea mea e Counter Strike.
Jucati ce vreti voi.
Nu va lasati influentati de ceilanti.
Dar nici de jocuri metin2, counter strike sint unele dintre acele jocuri care creeaza dependenta.Sa nu jucati mai mult de 2 ore pe zi!
Eu de la 11 ani jucam si acum am 19 sunt dependent de cs.
Sa nu ajungeti asa nu va mai puteti lasa.
Sper ca asa sa faceti.
Bafta!

| Aniela2777 a răspuns:

Counter Strike, Mentin2 ma plictiseste happy

| Tucică a răspuns:

Salut. Pai eu dupa mine as alege Counter Strike. E mai captivant decat Metin2. Vorbestii cu amicii distrezi. La metin nu stiu ce-au gasit astia sa joace!winking. Bafta!

| nairpic a răspuns:

Mie imi place mai mult metin2 decat cs joc si cs dar mai mult imi place metin2! asta e parerea mea!

| IronHere a răspuns:

Cs

| Same.User a răspuns:

Counter Strike clar.

| vLd a răspuns:

Counter strike desii metin2 imi place app la fel de multwinking. Bafta! ---Respect---

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2!(ro ro ro ro ro ro)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua numai ca la metin2 apesi pe 1 singur buton sa apesi la cs e mai conpliat trebuie sa ai reflexe nu e asa de simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 se koaca numai retardati si cocari imputiti, e cel mai prost joc si grafica aia e de ****, mai bice jocati cabal sau wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter Strike. Metin2 am jucat. Un **** de joc. Ursi Lupi cica Inger Cu Coasa... Metin2 ii un joc de copii de 6-9 ani ...Counter Strike macar te impusti pe acolo nu te tot bati ca fraieru cu animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter Strike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 clar.si pentru Pittbul: pe metin2 nu joaca copii de 10-17 ani.au ajuns sa joace oameni maturi 20-30 ani... poate si mai mari care chiar baga bani in metin2. da nha. ce sa stie elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic metin2 ca te joci la cantar te ppis pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place counter strike e mult mai tare ca metin