| ItachiUchiha a întrebat:

Mie imi place naruto si vreau de ziua mea o figurina naruto.Dar nu stiu ce personag sa aleg.Voi ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| ItachiUchiha explică:

Pai dintre personagje imi plac:Itachi, Minato, Neji, Suigetsu si KibaDar nu stiu ce sa aleg.

| Okami23 a răspuns (pentru ItachiUchiha):

Doar un personaj? grea alegere
Eu l-as alege pe Itachi

| Okami23 a răspuns (pentru Okami23):

De unde le iei figurinele?
ce as vrea si eu una dar sunt prea mare pentru ele din pacate sad

| Okami23 a răspuns:

Ti-ai pus numele cu el, ce mai ai indoieli?

| ItachiUchiha explică (pentru Okami23):

Da mi-am pus numele cu el fiindca imi place faza cand face Susanoo complet.

| товарищ a răspuns:

Neji ( in pozitie de lupta ), Shikamaru ( ca figurina e cel mai dragut ), Kakashi ( ii poti muta capul adica cu sharingan sau fara ), Naruto ( sage mode iti recomand ), Sasuke, Hidan ( poti sa-i ridici pelerina akatsuki ), Jirayia, Itachi, Gaara ( cu nisip ), Kiba ( dar cu akamaru ) si Minato ( cu vesta de Hokage ).

| Katoteshika a răspuns:

Gandeste-te la ce iti place cel mai mult...
eu as alege pe Naruto pentru ca el este personajul principal...
sau pe Sasuke...
depinde de ce iti place tiewinking
pentru paieti as opta pentru Sasuke, Naruto sau Neji si pentru fete Sakura, Ino, sau Hinata.
decizia tawinking

| Amiira a răspuns:

Magazin otaku pentru fanii anime si manga romani, http://cihaya.ro

| Arikirinmotoka a răspuns:

Cred ca acela care iti place tie cel mai mult! Parerea mea este ca cea mai buna alegere este Naruto. Nu uita asta e parerea mea. Tu trebuie sa alegi!

| greenwave666 a răspuns:

Sabaku no gaara! sau itachi uchiha!

| GEOgeorge456 a răspuns:

Ar fi super naruto in kiuby mod zic si eu

| GiveMeLuuv a răspuns:

Ce ti-ai dori tu mai mult..Gandeste-te..Personajul tau preferat.Sau poate chiar Naruto. Daca tot iti plac asa mult episoadele..Probabil iti place side Naruto care este personajul principal happy

| IngerDulce a răspuns:

Ori care vrei e alegerea ta