| Cătălinkic a întrebat:

Pisica mea...va naște incurand puisori,daca știți zicerii dupa cat timp de la naștere pot sa iau puiutii in brate, sa m-a joc cu ei... căci nu pot sai i-au deodată pentru ca mama poate sai abandoneze sad multesc! happy abia astept sa vina pe lume.,. happy
Funda

Răspuns Câştigător
| Ellyshoor a răspuns:

Pai trebuie sa ii lasi pana fac ei ochisorii, apoi ii mai lasi vreo 2-3 zile! Dupa sunt ai tai! happy
Sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Eu i-am luat din prima zi si nu s-a intamplat nimic, dar a fost mereu cineva cu pisica cat i-a nascut si era si blanda. Daca pisica ta e mai agresiva si posesiva, poti sa mai astepti cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi dupa ce se hransesc singuri dar mai dau si pe la laptic.14 zile sau poate putin mai mult.

| LaviniaTeodora a răspuns:

Trebuie sa astepti sa deschida ochii, apoi sa ii lasi sa se adapteze vreo 3 zile. :*

| Cătălinkic explică:

Multumesc mult pentru răspuns Ellyshoor happy

| Ellyshoor a răspuns (pentru Cătălinkic):

Nu ai pentru ce. Te pup! :*