| TiberiuFasole a întrebat:

Pisiciile urmaresc laserele rosii fiindca ele cred ca sunt rele, sau ca fiindca le place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Sunt atrase de lucrurile care se misca. Un laser e ca si o jucărie pe care o învârti in jurul ei. Sau ca un soricel :3 Nu cred ca sunt rele, doar le place sa se joace. :]

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

E acelasi lucru ca si la caini cu urmaritul rotilor de masina/ bicicleta, e e neaparat o gandire prea complexa in spatele actiunilor astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg acum ca iti sunt datoare cu o funda. laughing Mineru rau.

| WarriorCat a răspuns:

Le urmaresc din instinctul de a vana,