| Nicoară_Ciprian_1994 a întrebat:

Poate slabi un porc 10 kg in 6 zile daca a fost schimbat locul unde statea si mananca un pic mai putin?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Orice este posibil.
Daca nu ii place ceea ce i se da, este posibil sa slabeasca mai ales daca mancarea nu este si suficienta.
In general daca porcul era obisnuit sa manance, nu cred ca schimbarea locului ar afecta.
Poate are limbrici si asta ar fi cauza.
O zi bunahappy

| express11 a răspuns:

Da.tine cura de slabire!

| Nicoară_Ciprian_1994 explică (pentru express11):

Spui ca da. Da?

| express11 a răspuns (pentru Nicoară_Ciprian_1994):

Nu slabeste 10 kg, mai putin.nu-i obisnuit acolo.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu laughing ar fi cam imposibil sa slabesca asa mult in doar 10 zile... daca il lasi mai mult 1-2 luni atunci poate slabi chiar si mai mult happy

| frostxtq a răspuns:

Siur ca este posibil, daca a fost invatat sa manace anumita cantitate de mancare si dintr-o data i se ofera mai putin, corpul nu este invatat si tunci slabeste. Chiar daca ai schimbat locul unde manca de obicei, pune-i mai multa mancare si isi va reveni. Mai repede o sa se obisnuiasca cu un nou loc plin cu mancare, decat cu un nou loc cu mancare putina.