| Georgesava a întrebat:

Pui de guppy sunt hraniti de mama lor sau trebuie sa am grija de ei separat?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu stiam ca pestii din prima zi de la fătare se descurca singuri, nu depind de mama lor. Deci trebuie sa ii hranesti tu.

| viotedy a răspuns:

Mananca singuri.Doar sa ai plante de suprafata ca sa se ascunda.

| Georgesava explică (pentru viotedy):

Dar daca nu am ci am un` simplyu decor in care se poit ascunde supravietuiesc?

| viotedy a răspuns (pentru Georgesava):

Daca nu e sus, nu.Sunt plante de plastic la farmacia veterinara.

| Dodgge a răspuns:

Trebuie sa ii separi, pentru ca este posibil sa fie mancati chiar de catre mama lor, se hranesc singuri daca le pui mancare