| Freky229 a întrebat:

Cum fac un leagan la hamster?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=_HGvFIfQu0Q
Un leagan din carton:
^ faci un suport din niste bețe... le pui in forma unui suport de leagan gen. Dupa legi cu ceva. Dupa ce faci suportul ai grija sa fie rezistent. Decupezi cartonul in forma unui pratat, cat hamsterul, suportul pentru cartonul la spate ar trebuie doar indoit.

| NikkiNicole a răspuns:

Pai ai putea aduna multe multe bete de inghetata si le lipesi cu aracet asa cum ai dori sa arate leaganul, sau poti folosi fier si sa faci un alt tip de leagan. Oricum sper ca te-am ajutat. Spor cu leaganul

| Freky229 explică (pentru NikkiNicole):

Nu prea mananc inghetata.