| AmMulteProbleme a întrebat:

Sal TPU scuzati categoria dar, vreau sa gasesc cat mai repede., CE? As vrea un caine cu talie medie sau mare, ceva gen pitbull, amstaff, cane corso, etc intelegeti din ce categorie, dar nu am de cat 200 RON si o catelusa de ciobanesc mioritic romanesc, cam atat pot oferi, daca ma puteti ajuta cu ceva DAU FUNDA repede!

2 răspunsuri:
| Slendywillfindyou a răspuns:

Daca esti in jurul/sau in judetului Suceava, poti face o calatorie pana in Radauti si iti poti lua doar cu 150 de RON un pui de Golden Retriever, daca esti interesat iti pot da numarul de telefon pe mail P.S. sunt de rasa PURA, proprietarul ii da asa ieftin deoarece nu are cui sa ii dea(normal ar costa in jur de 11 milioane un pui golden retriever de rasa pura) ei sunt pe locul 3 ca inteligenta din toate rasele de caini de pe glob si e de talie mare

| c11 a răspuns:

Stiu eu un site unde poti gasi un cane corso cu numai 200 ron. www.publi24.ro