| ღSecretღ a întrebat:

Sall TPU, am un catel :* de o luna si nu stiu ce nume sa-i pun?! Ma puteti ajuta? :* Dau Funda!winking

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Pufi, Pufulete, Lord, Cleo, Bella, Bobiță, Rex, Luck, Bruno
Bubble
Bubico
Bubu
Buffy
Bunny

15 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Lucky,rex,nero,cleo

| G30RG3 a răspuns:

Kingwinking

| FemeiaPisică a răspuns:

Max, Lex, Rex, Nero, Bruno, Botosel, Dino, Scooby, Blake, Cosmo, Dodo etc.

| MrSoapte a răspuns:

Google, windows, telescop, yahoo

| dianainsta01 a răspuns:

Max, Scooby, Picki...

| Deliα a răspuns:

Sparky,wendy,bella,rona,puffy,boy

| qMisaki a răspuns:

Buna Pai... Alegria, Bamboocha ( se citeste "bambuşa" ), Sisi, Dory, Deka, Foxy, Gixi, Kim, Lola, Lolita, Loly, Meisi, Bailey ( se citeste "beili" ), Noni, Oxy, Pamela, Roxy, Rozzy, Sasha, Tisha, Vicky, Yoruba, Lizi, Bambi, Brita... Sper ca ti-au placut. Fundita? puppy dog eyes

| Gyganzie a răspuns:

Pufi
Lake
Hugo
Spike(asa il cheama pe al vecinului)

| anasuperba a răspuns:

M-am gandit...ce tot atatea nume straine... pune-i mai bine Rici sau nu stiu un apelativ care sa nu fie comun la toti cateiihappyFundita?

| Lolypup a răspuns:

Max,rex,patrocle,patatu( daca este patat), chiocapic(asa il cheama si pe cutu al meu happy )

| Alessssia a răspuns:

Casper; Oscar; Beethoven; Max; Scot; Otto; Pluto; Pecky; Rocco; Sky; Yaris.

Sper că îți plac :*.

| ilinca1997 a răspuns:

Baiat:toyo,sami,ellio,rexi,fluffy,miki,dali
fete:mura,sara,leia,fetita,lexa,bria,lolita,berta
Sper ca te-am ajutat!happy

| LemonX a răspuns:

Ar Fi:Bobita, Scumpete(pentru fete)Rex si Himi. Sper ca te-am ajutat

| DianaStefania140 a răspuns:

Otto, Toto, Amarillo, Hero, Oddie, Zorro, Jaune, Majestic sau Apollo. Sper ca o sa-ti placa

| mykelina a răspuns:

Max Blacky
Nero Fetita
Buddy Lady
Spyke Sadie
Terry Lucy
Rex Daisy
Buster Ginger
Titi Lessie
Cody Sasha
Duke Sandy
Charlie Kinta
Jack Katie
Harley Annie
Rusty Chelsea
Toby Princess
Murphy Missy
Shelby Sophie
Sparky Bo
Barney Coco
Oscar