| AlexEduard232 a întrebat:

Sall TPU, as vrea un anime mai lung....peste 50 ep daca se poate, comedy si romance big grin

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Iti recomand fairy tail daca nu l-ai vazut. are destule episoade si mie mi-a placut foarte mult. e actiune, fantasy, comedie, superputeri...

2 răspunsuri:
| AlexEduard232 explică:

Gen: Hataraku maou-sama sau Baka to Test

| Alexandra2496 a răspuns:

Incearca InuYasha daca nu l-ai vazut, e foarte frumos si se incadreaza si i preferintele tale, pe langa altele happy.
Ar mai fi si Kaleido Stage, foarte frumos si acesta. In rest... eu vizionez de obicei animeuri scurte, insa tot romance- comedy.
Vizionare placuta!