| TheM4A1 a întrebat:

A venit vara si as vrea sa ma duc cu maicamea la tara la Moldova si am un catel Pechinez de talie mica! Mai exact nu ma pot duce acolo ca o am pe ea! O am de 7 ani si nu as putea sa o dau afara! Ce as putea face? Unde sa o las? Eu sunt din Hunedoara si e un centru de catei in deva dar costa vreo 400lei +
SI mama nu is permite de asa ceva! Nu stiu!
Funda! Raspunsului care m-ar putea ajuta

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-ai prieteni, vecini? Și de ce nu iei cățelul cu voi? că nu-i chiar așa greu.

| IonutValentin14 a răspuns (pentru mihai69):

Nu vrea sa il ia cu el pentru ca nu vrea sa il tina afara!

| alexs99 a răspuns:

Ai putea sa o iei cu tine sau sa i lasi la un vecin.
O seara buna.

| WarriorCat a răspuns:

Dai catelul la niste prieteni de incredere si le dai o lista cu ce, cand sa faca anumite lucruri

| IonutValentin14 a răspuns:

Da dar acum a venit vara si este cald afara, nu stiu de ce nu vrei sa il lasi afara!