| FyZz a întrebat:

Acum 5 luni, mi-am cumparat 2 perusi.O fata si un baiat happy Iar acum 20 de minute,masculul a inceput sa faca niste sunete frumoase,incearca sa se urce pe ea, dar ea fuge si face niste sunete ciudate :d. O sa faca pui?

Răspuns Câştigător
| Sieb a răspuns:

Da laughing o s-avem un nepoţel...sau mai mulţi. Dacă a reuşit să o cucerească însă, dacă nu, va mai dura vreo jumătate de an

| FyZz explică (pentru Sieb):

laughing Uneori se cearta, baiatu sta in coltu camerei, iar fata in celalat colt laughing.Ori se pupa si azi. smug laughing Sper sa faca pui happy