| asaddgfgfefegr a întrebat:

Salut am o catea de amstaff de 3 ani si vreau sa o dau la montra la un amstaff de 8 luni. Oare va ramane gravida cateaua?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Masculul trebuie sa aiba minim un an jumate ca sa fie apt pentru imperechere. In rest, exista sanse sa ramana, dar nu foarte mari. De ce nu o dai la un alt mascul?

| asaddgfgfefegr explică (pentru DenissaRoxana):

Imi place cum arata cainele ala big grin

6 răspunsuri:
| AlexSandu17 a răspuns:

Nu stiu, nu am incercat sa vad. Dar ce pierzi daca incerci? poate va ramane, de ce sa nu ramana? Sper ca te-am ajutat happy

| EllaHaHa a răspuns:

Daca va ramane gravida cu cat vei vinte un catelus? Tatal meu cauta de forte mult timp.

| asaddgfgfefegr explică (pentru EllaHaHa):

300 cateaua si 350 cainele

| EllaHaHa a răspuns (pentru asaddgfgfefegr):

Lei sau euro?

| gido a răspuns:

Ai sanse mari!